Praca

Oferta pracy

Kierownik ds. Transportu

Miejsce pracy: Oświęcim
Teren działania: Oświęcim, Bestwinka, Skawina

Nr ref.
KT/2023

na to stanowisko

    Obowiązki na powyższym stanowisku

    • Zarządzanie Działem Transportu firmy produkcyjnej;
    • Przygotowanie strategii rozwoju i funkcjonowania Działu, optymalizacja kosztów transportu;
    • Planowanie tras międzynarodowych oraz krajowych (flota samochodów ciężarowych);
    • Bieżąca współpraca z Klientem wewnętrznym oraz dostawcami zewnętrznymi;
    • Zlecanie i koordynowanie napraw samochodów ciężarowych (warsztat zakładowy, autoryzowane serwisy);
    • Odpowiedzialność za właściwe gromadzenie, przetwarzanie i przechowywanie dokumentów;
    • Raportowanie prac Działu do Zarządu firmy.

    Wymagania stawiane kandydatom:

    • Wykształcenie wyższe – preferowane wykształcenie kierunkowe;
    • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierowniczym w Dziale Transportu lub Logistyki – minimum 5 lat;
    • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie B2 – warunek konieczny;
    • Certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy;
    • Wysokorozwinięte umiejętności planowania i przeprowadzania analiz;
    • Umiejętność delegowania obowiązków i egzekwowania ich realizacji;
    • Pełna samodzielność w działaniu;
    • Wysokorozwinięte zdolności komunikacji;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz realizacji powierzonych zadań;
    • Zaangażowanie i skrupulatność;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Możliwość współtworzenia sukcesu firmy z renomą i tradycjami;
    • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz doświadczenia.

    Rekrutacja:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@nicromet.pl lub korzystając z formularza na górze. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny KT/2023.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

    Zapoznałam/em się z polityką prywatności firmy Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wynikającą z RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1 000.).